ساخت کلیپ تولد و سورپرایز

ساخت کلیپ تولد و سورپرایز

اکثر ما به دنبال هدیه های خاص و ماندگار هستیم، برای مناسب هایی مثل روز تولد و تهیه یک هدیه و یا تدارک یک سورپرایز برای این روز مهم است زیرا به عزیزانتان نشان می دهید چقدر دوستشان دارید. زیباباکس در این راه و تهیه یک سورپرایز عالی به شما کمک می کند.

1. ساخت کلیپ از مجموعه عکس های شما :

در آلبوم یا موبایل های شخصی پر از عکس های خاطره انگیز و زیباست، ساخت یک کلیپ زیبا به همراه ملودی مناسب از مجموعه تصاویر خاطره انگیز ، یک هدیه و سورپرایز مناسب برای هدیه تولد، هدیه سالگرد عقد و هدیه سالگرد ازدواج است. شما می توانید با نرم افزارهای ساخت کلیپ خودتان این هدیه ارزشمند را بسازید ولی اگر کلیپ حرفه ای تر و با کیفیت بالاتری مد نظر شماست، تیم زیباباکس برای شما در سریعترین زمان، کلیپ سورپرایز شما را آماده می کند.

برای مشاوره و سفارش با شماره 02166596363 تماس بگیرید.

2.ساخت کلیپ یادگاری :

در حال حاظر به دلیل مشغله هایی که اکثر ادم ها دارند برای جشن تولد و مراسم سالگرد، تولد نوزاد و ... نمی توانند حضور داشته باشید، حتی ممکن است اعضای خانواده از هم دور باشند و در شهر های مختلف زندگی کنند یا حتی کشور های مختلف، تکنولوژی به کمک ما آمده تا با خلاقیت بتوانیم دوستان و عزیزانمان را خوشحال کنیم. برای سفارش کلیپ سورپرایز یادگاری فقط کافی است از دوستان و آشنایان خود بخواهید چند جمله ای در مورد شخص گیرنده کلیپ صحبت کنند و یا حتی فقط تولد او را تبریک بگویند و برای شما بفرستند تیم زیباباکس با استفاده از جدید نرم افزارها و تکنولوژی ها این کلیپ ها را برای شما تدوین می کند و یک کلیپ با کیفیت و ماندگار را می سازد.

برای مشاوره و سفارش با شماره ی 02166596363 تماس بگیرید.

3.ساخت کلیپ با ملودی سفارشی: 

یکی از محصولات پرطرفدار فروشگاه زیباباکس آهنگ سفارشی است (برای مشاهده توضیحات دقیق تر آهنگ سفارشی به اینجا بروید)، شما می توانید هر نوع کلیپی برای هر مناسبتی که خواستید، برای آهنگ کلیپ، آهنگ سفارشی خودتان را داشته باشید.

برای مشاوره و سفارش با شماره ی 02166596363 تماس بگیرید.

نوشته شده در 1398-04-05 توسط جشن تولد 0 77

نظر خود را به اشتراک بگذاریدپاسخ دهید

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر دهید.

منو

مقایسه 0