ساخت جعبه سورپرایز تولد

ساخت جعبه سورپرایز تولد

گاهی از دادن هدیه های تکراری خسته می شیم و به دنبال هدیه ای متفاوت هستیم که برای گیرنده یک سورپرایز هم به همراه داشته باشد، گاهی اوقات از نظر مالی در مضیقه هستیم و نمیتوانیم هدیه ای گران قیمت بخریم، نگران نباشید می توانید با هزینه ای بسیار کم یک جعبه سورپرایز عالی بسازید، جعبه سورپرایز هدیه ای مناسب تولد و هدیه ولنتیاین است. اگر شما به دنبال یادگیری ساخت جعبه سورپرایز هستید در این مطلب همراه ما باشید.

وسایلی که برای ساخت جعبه سورپرایز نیاز دارید:

  1. کارتن مکعبی با سایز 40*40*40 و یا بزرگتر ( توی هر خانه ای تقریبا یک کارتن ساده پیدا می شود. توجه کنید کارتن ساده نه کارتن وسایل برقی و .... یک کارتن ساده حتما انتخاب کنید)

  2. کاغذ کادو و یا اسپری رنگ برای رنگ کردن کارتن

  3. بادکنک فویلی و یا لاتکس

  4. گاز هلیوم

  5. نوار برای اتصال بادکنک ها به کارتن

  6. روبان پهن

مرحله اول : برای شروع کارتن را بردارید و با اسپری رنگ و یا کاغذ کادو طرح دار و فانتزی کل سطح آن را بپوشانید یا اگر سطح کارتن شما مناسب است و احتیاجی به پوشانده شدن ندارد سراغ بقیه مراحل بروید.

مرحله دوم : بعد از اینکه سطح کارتن را کاملا پوشاندید و خشک شد، روی کاتن را با استیکر های فانتزی و نوشته های مناسب پر کنید. می توانید انواع استیکر ها از اینترنت پیدا کنید و پرینت رنگی بگیرید و بعد با برش آنها را از کاغذ جدا کرده و با چسب به بدنه کارتن بچسبانید. 

مرحله سوم : حالا نوبت به انتخاب بادکنک هلیومی میرسد، بادکنک ها را با گاز هلیوم پر کنید، انتهای بادکنک را به خوبی محکم کنید، اگر جعبه سورپرایز تولد درست می کنید بهتر است از بادکنک های تولد استفاده کنید یا بادکنک های تولد مبارک و یا اعداد و اگر جعبه سورپرایز ولنتاین درست می کنید بهتر است از بادکنک های قرمز و با طرح قلب استفاده کنید. همچنین اگر در خرید و پیدا کردن گاز هلیوم و بادکنک های هلیومی مشکل دارید می توانید از فروشگاه زیباباکس سفارش دهید و در سریعترین زمان درب منزل تحویل بگیرید.

 برای مشاهده و خرید انواع بادکنک و بادکنک هلیومی کلیک کنید

مرحله چهارم : در این مرحله دسته ای از بادکنک های هلیومی که آماده کرده اید به ته کارتن می چسبانید، برای اینکار می توانید از چسب های رنگی استفاده کنید و یا اگر هدیه ای هم تهیه کردید می توانید، انتهای بادکنک ها را به این هدیه متصل کنید و در انتهای کارتن قرار دهید. سنگینی هدیه باعث می شود وقتی درب کارت باز شد بادکنک های هلیومی به هوا پرتاب نشوند و در جعبه بمانند.

و در اخر هم درب کارتن را ببندید و یک روبان پهن بزرگ روی آن بزنید. برای مناسبت مثل هدیه تولد از هر رنگی می توانید استفاده کنید فقط به هارمونی رنگ ها دقت کنید و در مناسبی مثل هدیه ولنتاین رنگ قرمز و زرشکی بسیار مناسب است.

جعبه سورپرایز شما آمادست!

نمونه های جعبه سورپرایز :

نوشته شده در 1398-05-06 توسط جشن تولد 0 148

نظر خود را به اشتراک بگذاریدپاسخ دهید

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر دهید.

منو

مقایسه 0